Нерф-унікальна розвага

Нерф – унікальна розвага для всієї родини!

Якщо ви шукаєте незвичайне заняття для всієї родини, яке підходить для дітей від 4 років, то Нерф – це відмінний вибір! Ця гра дуже схожа до лазертагу.
У ТРЦ Dream Yellow і ТРЦ New Way Ви зможете насолодитись грою в Нерф. Кожна локація містить безліч елементів, які допоможуть вам зануритись в атмосферу космічного всесвіту. У лабіринті ви знайдете різні перепони, які допоможуть вам заховатись і захиститися від пострілів суперника.

Одним із головних переваг безпеки гри в Нерф є її снаряди, які використовуються в грі, виготовлені з піни,вони не несуть шкоду здоров’ю. Це дозволяє дітям і дорослим безпечно насолоджуватися грою.

Але це ще не все. Гра в Нерф – це відмінний спосіб для дітей і дорослих розвивати навики тактики і стратегії, а також покращувати координацію рухів. При цьому весь процес відбувається в приємній і дружній атмосфері, де ви можете насолоджуватися іграми зі своїми друзями та сім’єю.

https://www.instagram.com/p/CqAsHWxjCdq/

Отож, якщо ви будете шукати цікаву розвагу для всієї родини, то гра в Нерф – це відмінний вибір. Не опустіть можливість зануритись в космічний вимір і насолодитись грою зі своїми близькими. Відвідайте локації в ТРЦ Dream Yellow і ТРЦ New Way в Києві та спробуйте свої сили в грі в Нерф вже сьогодні!

Замовити гру в нерф Ви зможете на наших сторінках:

https://www.instagram.com/lasertag.kyiv/

https://www.facebook.com/LasertagDreamtown1

Залишити заявку


    ×
    Scroll to Top