Лазертаг в ТРЦ New Way

Лазертаг-ідеальна програма для святкування будь-якої події.

Якщо ви шукаєте ідеальне місце для святкування дня народження, шкільного випускного або корпоративу, ТРЦ New Way має все, що вам потрібно! Наш комплексний підхід до програми забезпечить вам цікаве і незабутнє свято, яке буде відповідати вашим потребам та бюджету.

Перш за все, у нас є безліч розваг для всіх вікових груп. Діти будуть захоплені нашими квестами ,грою в лазертаг в космічних лабіринтах ,драйвовим паперовим-шоу під музику та яскраве освітлення.Після активних розваг Ви можете відпочити та перекусити у нашій тематичній бенкетній залі.Перелік наших послуг не вичерпний,ми можемо організувати святкування під Ваші вподобання.

Комплекс “Економ+”

Тривалість -3 год

-30 хв Лазертаг

-60 хв квест “Місія нездійсненна”

-30 хв дискотека паперове-шоу

-60 хв Бенкетна зала

до 10 осіб


Комплекс “Стандарт”

Тривалість -3,5 год

-60 хв Лазертаг

-60 хв квест “Місія нездійсненна”

-40 хв дискотека паперове-шоу

-60 хв Бенкетна зала

до 10 осіб

Ми пропонуємо різні пакети, які включають різні розваги та послуги. Ви можете вибрати те, що підходить саме вам, та ми з радістю допоможемо зі складанням програми.

Якщо ви плануєте святкування з великою кількістю гостей, у нас є можливість забронювати цілу зону для своєї компанії. Це дозволить вам мати більший простір та приватність для вашої вечірки.

Отже, якщо ви хочете провести незабутнє свято з друзями, родиною чи колегами, або зробити святкову подію особливою, не шукайте далі – ТРЦ New Way є ідеальним місцем для Вас! Ми докладаємо всі зусиль, щоб зробити вашу подію незабутньою та успішною.

Заплануйте своє свято з нами вже сьогодні та насолоджуйтеся часом, проведеним у нашій арені. Ми з нетерпінням очікуємо на ваше відвідування!

Замовити свято Ви зможете за телефоном 067 523 77 53,або ж написавши нас в соціальних мережах :

https://www.facebook.com/LasertagNewWay

 

Залишити заявку


    ×
    Scroll to Top