UA | RU

ПРО НАС

q1

Лазертаг створений з метою активного відпочинку та дозвілля. Гра допомагає розрядитись від буденності, адже граючи, можна відчути себе героєм фільму або втекти від реальності на деякий час.

У Києві в нас найбільші арени для гри. Унікальність в тому, що в нас надсучасна зброя, яка зробить гру безпечною та азартною завдяки статистиці, яку можна подивитись в кінці гри. А ще, гра відбувається в ультрафіолеті в лабіринті , де можна яскраво сфотографуватись біля стін із графіті.

Крім лазертагу є банкетні зали, де можна буде відсвяткувати після активної гри в колі рідних та друзів. 

q2

Тематичні квести стануть справжньою знахідкою для любителів «пошуків». Шукай – відгадуй – перемагай! А разом із Вами в супроводі свята буде ведучий, який буде контролювати процес, допомагати.

q3

Диско-шоу або ж паперове шоу – стане для Вас спогадом на все життя. Як ж чудово зануритись і величезну купу папіру під улюбену музику. Пострибати і потанцювати, пограти в цікаві ігри засипаючи один одного. Хіба не круто?

q4

А якщо у Вас мало часу для організації мега крутих вечірок із друзями – ми зробимо усе за вас , адже ми маємо функцію «Свято під ключ». Обираєте концепцію свята : Мафія, сталкер паті, амонг-ас вечірка або будь яка інша на Ваш смак.

Ми організовуємо як дитячі, так і дорослі свята. Різні види наших пропозицій на сайті допоможуть Вам обрати ту саму програму, яка підійде для всіх.

Переходь у наш Instagram

та слідкуй за нами.

LASERTAG

Всі права захищені. Угода користувача.
Політика конфіденційності.
© 2024 LASERTAG

Залишити заявку


  ×
  Залишити заявку

   


   ×
   Scroll to Top